Головна

АНОНС КОНФЕРЕНЦІЇ

Друк

    Міністерство екології та природних ресурсів 

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління

Центр заповідної справи, рекреації та екотуризму

Кафедра заповідної справи

Лубенський лісотехнічний коледж

Рада ботанічних садів і дендропарків України

Полтавське відділення Українського ботанічного товариства

 

 11-12 жовтня 2012 року

в Лубенському лісотехнічному коледжі відбудеться

Всеукраїнська науково-практична конференція

 «НАУКОВО-ОСВІТНЯ  РОЛЬ ЗАПОВІДНИХ ДЕНДРОПАРКІВ УКРАЇНИ»

присвячена 60-річчю дендропарку ім. В.Д. Байтали Лубенського лісотехнічного коледжу

 

Н а п р я м к и   р о б о т и   к о н ф е р е н ц і ї:

● Історія створення та етапи розвитку дендропарків

● Сучасний стан та перспективи збагачення дендрологічних колекцій

● Шляхи збереження та використання дендропарків у навчально-виховній роботі

● Роль дендропарків в оптимізації озеленення територій навчальних закладів та різних типів насаджень міст і селищ

 У  п р о г р а м і    к о н ф е р е н ц і ї:

Детальніше: АНОНС КОНФЕРЕНЦІЇ

ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Друк

   День української писемності та мови відзначається в державі згідно з Указом Президента України № 1241/97 щорічно. 9 листопада за православним календарем – це вшанування памʼяті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

   У стінах навчального закладу відбувся захід, присвячений Дню української писемності та мови. Студенти стали учасниками історичного калейдоскопу, познайомилися з основними етапами розвитку української писемності. Зі сцени звучали афоризми та вислови відомих українських діячів про мову. Окрасою свята стала «Пісня про Україну» у виконанні ВІА «Пори року» (художній керівник Віктор Карпець).

   Студенти І - IV курсів разом з викладачами написали радіодиктант.

   Бажаємо подальших успіхів у вивченні рідної мови.

   За ініціативи студентів відбулася вечірка в українському стилі. Стильний національний одяг, українські танці та пісні з іграми стали чудовим доповненням цього святкового вечора.

   Захід підготували заступник директора з виховної роботи Ірина Решетило та викладач української мови та літератури Аліна Козачкова.

     

Виставка "Миливство і рибальство"

Друк

  В п’ятницю, 18 жовтня, студенти групи ЛГ-32 в кількості 19 чоловік разом з викладачем Карпенком О.І. відвідали 25 міжнародну виставку «Мисливство і рибальство», яка була проведена в місті Києві в Міжнародному виставковому центрі.

  Студенти мали змогу ознайомитися з новинками термобілизни «Lasting»  для мисливства та рибальства, зокрема функціональну термобілизну із м’якої шерсті «Merino», «superfine», а також теплі вовняні шкарпетки з серії трекінг. Була представлена колекція взуття від італійської фірми «Zamberlan». На виставці було представлено безліч ножів, рушниць, екіпірування для дайвінгу та підводного полювання, манки для полювання на ратичних а також для птахів, великий асортимент ароматичних приманок для риболовлі, човни, квадро-цикли.

  Після виставки студенти відвідали визначні місця столиці.

  Від поїздки у студентів залишилися лише позитивні враження від побаченого під час екскурсії по місту та виставці. Ця поїздка залишиться в пам’яті студентів на дуже довгий час.

  Повернувшись до коледжу з’явилося ще більше бажання відвідати столицю знову.

  

                      

Постійні пошуки оптимізації виховного процесу

Друк

   23 жовтня 2013 року Лубенський лісотехнічний коледж зустрів учасників обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. З усієї Полтавщини до Лубен завітали колеги, щоб поділитися досвідом, обговорити нагальні проблеми освітян.

   Програма зустрічі охопила цікаві моменти виховної роботи нашого навчального закладу.  Про історію, традиції і сьогодення лісотехнічного коледжу розповів присутнім заступник директора з навчальної роботи Рева В.В.

   До уваги присутніх був представлений педагогічний досвід колективу «Постійні пошуки оптимізації виховного процесу», який презентувала заступник директора з виховної роботи Решетило І.М. Колективи художньої самодіяльності жіночий ансамбль «Суцвіття» та вокально-інструментальний «Пори року» (до речі єдиний ВІА в області у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, керівник В. Карпець) внесли естетичну родзинку своїм виступом до роботи семінару.

   Екскурсія коледжем не залишила байдужими учасників методоб’єднання. Завідуючий денним відділенням Омельченко С.Я. із захопленням і гордістю розповів про наш навчальний заклад. Незабутні враження отримали гості від запланованої екскурсії до Спасо-Преображенського Мгарського монастиря, відвідування Чорнобильської алеї-пам’яті, Кургану Скорботи, яку провів краєзнавець, викладач коледжу Козюра В.М.

 Заключним мажорним акордом для присутніх заступників з виховної роботи був майстер-клас з організації і проведення гри КВН, який показала Решетило І.М.

 Зацікавлені, небайдужі до своєї справи педагоги отримали багато корисної інформації, позитивних вражень від лісотехнічного коледжу і надали високу оцінку виховній роботі, яка є надбанням наших викладачів. Цей скарб зберігається протягом 120 років і ним успішно користуються у житті наші вихованці.

  

СВІТ ДУХОВНОСТІ ТА КРАСИ

Друк

  15 жовтня 2013 р. студенти груп ЛГ-31 та СПГ-11 і Б-11 з класними керівниками Андреєвою Іриною Миколаївною і Тимошенко Тамарою Іванівною відвідали дивовижний куточок Чернігівщини - Державний дендрологічний парк « Тростянець».

  Це видатний шедевр садово-паркового мистецтва Х1Х століття. Засновником його був Іван Михайлович Скоропадський, нащадок відомого в Історії України роду Скоропадських. Будівництво парку розпочалося у 1834 році, а основою послужили 300 вікових дубів, що поодиноко росли в цьому чудовому місці. Тепер площа парку -204 га.

   Студенти з цікавістю розглядали вікові сосни, ялини, модрини, ялиці, величаві дуби, клени, ясени. Найбільше зацікавили їх ялина європейська горбистостовбурна, туя гігантська «Шапка Мономаха», реліктова рослина - тис ягідний, катальпа бігнонієвидна, тсуга канадська, дуб каштанолистий та багато інших порід. Є в парку і куточок « Швейцарії », і кам’яні половецькі баби, і чудовий став з білими лебедями...

   І.М.Скоропадський дуже любив парк і про це свідчать слова, висічені на постаменті ще задовго до його смерті: «Любезный прохожій! Сад, в котором ты гуляешь, посажен мною; он служил мне утешением в моей жизни. Если ты заметишь безпорядок, ведущий к уничтоженію его, то скажи об этом хозяину сада: ты сделаешь доброе дело».

  Повертаючись на Лубенщину, наша екскурсія завітала до Національного історико-культурного заповідника «Качанівка» та віднайшла духовне заспокоєння у дівочому Густинському Свято-Троїцькому монастирі, стіни будівель якого несуть в собі безліч таємниць. Тут покояться нетлінні мощі святих, сюди приїжджали патріархи з далеких держав. В різні часи монастирем опікувались митрополит Петро Могила, гетьмани Іван Самойлович та Іван Мазепа, тут бував Тарас Шевченко, князі Рєпніни облаштували свій родовий склеп. Понад чотири століття тихоплинний Удай спостерігає за монастирським життям.

  Незабутньою була ця подорож для студентів. Вражень, спогадів про долучення до світу духовності, історії, чарівної природи їм вистачить на все подальше життя. А ще знадобиться у професії лісівника.

     

                                      

     

                          

ДЕНЬ ДЕНДРОПАРКУ

Друк

Кожного року на початку жовтня колектив Лубенського лісотехнічного коледжу відзначає День дендропарку, який має славну історію, є пам’яткою садово-паркового мистецтва і носить ім’я його засновника – Байтали Василя Дем’яновича.

Цього дня студентська громада і викладачі брали участь у впорядкуванні території парку (27,8 га), облаштовували куточки відпочинку, кам’янисті гірки, доглядали за рослинами.

Кожен із учасників не лише зробив добру справу, а і отримав велике естетичне задоволення від спілкування з рідною природою.

            

 

Joomla Themes designed by Web Hosting Top