ВІНОК ПАМ’ЯТІ КОБЗАРЕВІ

Друк

«До 200-річчя з дня народження Т. Шевченка» 

        До 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря України в Лубенському лісотехнічному коледжі було проведено конкурс студентських творів «Тарас Шевченко в моєму житті» взяти участь у якому виявили бажання 187 вихованців навчального закладу. Авторитетне журі, очолюване директором коледжу Романом Сендзюком, визначило переможців. Кращими було визнано роботи студентів групи ЛГ-22 Павла Наконечного та Євгена Щербака, ЛГ-23 Вячеслава Герасименка, Б-21 Віти Ткаченко. Переможці були відзначені Почесними грамотами та цінними подарунками.

    Вагомий інтелектуальний доробок майбутніх фахівців лісового господарства дав змогу сформувати альманах «Вінок пам’яті Кобзареві» (упорядники: методист коледжу Ольга Вишневська, викладач історії України Валерій Козюра та голова студентського парламенту Євген Ляшенко).

   До складу альманаху, який займе почесне місце в музеї навчального закладу, увійшло близько 50 нарисів і замальовок 17-19-річних юнаків і дівчат, які вже народилися і зросли в незалежній Україні, і мають свій власний неупереджений погляд на її історію і «славних пращурів великих».

    

 

Joomla Themes designed by Web Hosting Top
viagra