Наші випускники

Друк
Перегляди: 2402

   За період функціонування навчального закладу підготовлено:

-       більше 160 кваліфікованих с/г робітників (серед них Ремесло Василь Миколайович, випускник 1924 року, в подальшому – всесвітньовідомий селекціонер, двічі Герой соціалістичної праці);

-          близько 700 фармацевтів, агрономів лікарських рослин, технологів готових препаратів;

-          біля 8000 техніків лісового господарства, технологів оброблювання деревини, бухгалтерів;

                

    Випускники навчального закладу працюють у різних регіонах України та далеко за її межами: в Середній Азії, Забайкаллі і навіть на узбережжі Охотського моря.

   Розпорядження Ради Міністрів СРСР 1950 року про реорганізацію навчального закладу було зустрінуто піднесено. 346 студентів ІІІ та ІV курсів технікуму лікарських рослин виявляють бажання опанувати нову професію. Зростає престиж навчального закладу. П’ятеро молодих фахівців (Єременко О., Пожар В., Тітенко М., Нікітенко М. і Ванцак Б.) вирушили добровольцями на озеленення Туркменського каналу. “Вирощувати ліси в пустелях, де домінують суховії, виявили бажання 5 студентів” (“Червона Лубенщина” № 97 від 15.07.1952 р.). Молодь пише: “Як добре усвідомлювати, що твою працю будуть бачити майбутні покоління”.

  У 1953 році до Західносибірського лісовпорядкувального підприємства (м. Новосибірськ) за власним бажанням направляються Погрібняк М., Дедіон О., Снітко М., Поцелуєва А., а 3.06.1955 року про них пише преса: “Безкраї лісові простори Тюменської області (27,5 млн. га), фактично до того часу не вивчені, пройдені цими піонерами-першопрохідцями, і що найважливіше – працюючи в таких складних умовах, вони зуміли зберегти любов до своєї професії ”.

   Значна частина випускників займає високі посади в лісогосподарській галузі:

   Ведмідь Микола Максимович – заступник Голови Держкомлісгоспу України, Заслужений лісівник України, кандидат с/г наук.

  Працювали в Міністерстві лісового господарства і Державному комітеті лісового господарства України Кондратенко Віктор Олексійович, Грицун Леонід Васильович, Задависвічка Микола Олександрович, Ковальов Анатолій Панасович, Колодочка Таїсія Романівна, Куценко Наталія Іванівна зараз працюють в Державному агентстві лісових ресурсів України Рековець Петро Михайлович та Ільченко Леонід Іванович.

   Очолюють  обласні управління лісового та мисливського господарства:

-          Захарченко Іван Іванович, Заслужений лісівник України – Кіровоградська область;

-          Домікан Володимир Ілліч, кандидат економічних наук – Одеська область;

-          Дем’яненко Олександр Іванович – генеральний директор ОКАП «Сумиоблагроліс».

-          Шлапак Анатолій Йосипович – начальник агентства лісового господарства Іркутської області.

Працювали генеральними директорами обласних об’єднань:

-          Дорошенко Іван Борисович, Заслужений працівник сільського господарства України, («Полтаваліс»);

-   Саєнко Володимир Данилович, Заслужений працівник сільського господарства України, («Сумиліс» і «Сумиоблагроліс»);

-          Кочерга Микола Миколайович, («Київліс»);

-          Березкін Ігор Олександрович, Заслужений лісівник Казахської РСР, (Східноказахстанське облуправління);

-          Малорошвілов Віктор Степанович (Павлодарське облуправління, Казахстан).

   Головними лісничими обласних управлінь працюють:

-          Даниленко Анатолій Андрійович, Заслужений лісівник України (Полтавщина) до 2011р.;

-          Тенянко  Олексій Григорович з 2011 р. (Полтавщина);

-          Бальоха Петро Іванович, Заслужений лісівник України (Доннеччина) ;

-          Ігнатенко Віталій Віталійович (Сумщина);

-          Гузенко Руслан Володимирович (Київщина).

  Очолює Харківську державну лісовпорядну експедицію Глушко Григорій Миколайович, голова Хабаровської адміністрації аерофотоліспроекту – Романюк Борис Іванович, директор філіалу «Амурліспроект» - Замковий Вадим Іванович.

    Значних здобутків в науковій та викладацькій діяльності досягли:

-          Попов Володимир Ксенофонтович – академік, заслужений працівник вищої школи Російської Федерації, з 1985 по 2005 рр. – ректор Воронезької державної лісотехнічної академії;

-          Лисенко Володимир Пилипович – кандидат сільськогосподарських наук, академік міжнародної академії наук, завідувач кафедри ботаніки та фізіології рослин Харківського національного аграрного університету ім. В.В.Докучаєва, відмінник освіти та науки;

-          Гузій Анатолій Ількович – доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри експлуатації лісових ресурсів Житомирського національного агроекологічного університету;

-          Білоус Андрій Михайлович – кандидат сільськогосподарських наук, начальник наукової частини Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП України);

-          Гора Іван Миколайович – кандидат  сільськогосподарських наук, очолював деканат факультету землевпорядкування, доцент кафедри геодезії та картографії НУБіП України;

-          Бала Олександр Петрович – кандидат сільськогосподарських наук, декан лісогосподарського факультету ННІ лісового та садово-паркового господарства НУБіП України;

-          Білоус Максим Михайлович – кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технологій лісогосподарського виробництва НУБіП України;

-          Терєнтьев Андрій Юрійович – кандидат сільськогосподарських наук, співробітник кафедри лісового менеджменту НУБіП України;

-          Івченко Анатолій Іванович – старший науковий співробітник, кандидат сільськогосподарських наук, завідувач відділу лісівничо-ботанічних досліджень Ботанічного саду Національного лісотехнічного університету України;

-          Лялін Іван Іванович – заступник директора з навчальної роботи Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу;

-          Бондаренко Зоя Дмитрівна – заступник директора з наукової роботи Ялтинського гірсько-лісового природного заповідника;

-          Донець В.С. – науковий співробітник Ялтинського ботанічного саду.

  Очолюють держлісгоспи:

-          На Дніпропетровщині: Смільський Сергій Олексійович (Новомосковський);

-          На Миколаївщині: Гордієнко Микола Володимирович (Миколаївський);

-          На Полтавщині: Красюк Василь Федорович, Заслужений природоохоронець України (Новосанжарський);

         Дащенко Анатолій Миколайович, Заслужений лісівник  України (Пирятинський);

         Кожемяка  Микола Миколайович (Миргородський);

         Охріменко Тарас Миколайович (Лубенський);

         Пишняк  Олександр Михайлович (Гадяцький);

-          На Кіровоградщині: Потапчук (Ткаченко)  Лідія Іванівна директор дослідно-селекційного дендрологічного центру «Веселі Боковеньки»

-          На Чернігівщині:  Засько Микола Миколайович, Заслужений лісівник України (Новгород-Сіверський)

-          Данилець Іван Прокопович (Остерський)

-          На Сумщині: Груша Іван Миколайович (Кролевецький агролісгосп)

  Директором Новгород-Сіверської лісової науково-дослідної станції працює кандидат с/г наук ЖежкунАнатолій Миколайович.

  Очолює державне спеціалізоване лісозахисне підприємство «Кримлісзахист» Заслужений працівник сільського господарства України – Луценко Микола Васильович.

   Протягом тривалого часу в різні періоди працювали директорами лісгоспів:

-          Міщенко Борис  Леонідович (Кременчуцький);

-          Партола Володимир Олексійович(Лубенський);

-          Синенко Дмитро Іванович (Ізмаїльський, Новосанжарський);

-          Сизьон Василь Іванович, Заслужений лісівник України (Гадяцький);

-          Котюк Петро Максимович(Старокримський);

-          Снігур Микола Олександрович, Заслужений лісівник України (Корсунь-Шевченківський);

-          Мінченко Василь Володимирович (Звенигородський);

-          Яценко Борис Васильович (Смілянський);

-          Биховець Михайло Петрович (Корюківський);

-          Литвиненко Анатолій Петрович (Сумський);

-          Лободзінський Олександр Адольфович (Баранівський), відмінник лісового господарства;

-          Колос Петро Петрович, Заслужений лісівник України (Могилів-Подільський);

-          Голод Василь Васильович  (Джанкойський);

-          Качура Микола Кузьмич (Київський);

-          Мусієнко Володимир Миколайович (Іванківський);

-          Сукач Григорій Митрофанович (Кам’янський);

-          Підопригора Сергій Олександрович (Новосанжарський);

-          Ганенко Валерій Миколайович (Дніпродзержинський);

-          Прокоф’єв Станіслав Володимирович (Диканське лісомисливське господарство);

-          Рябко Сергій Вікторович (Роменський агролісгосп)

-          Кислий Володимир Омелянович (Димерський лісгосп);

-          Зозуля Михайло Григорович (Житомирський лісгосп);

-          Мінченко Василь Павлович (Смілянський лісгосп);

-          Васюта Олександр Степанович (Усть-Ілінський лісгосп);

-          Гребенюк В.Г. (Подільський лісгосп);

-          Парнюк Володимир Григорович (Іркутський лісгосп);

-          Овчаренко Вячеслав Васильович (Хакасія);

-          Очеретько Анатолій Леонідович (Абакан);

-          Адаменко Ю.З. (у Пущі-Водиці);

-          Колодочка Олексій Васильович (Київське зелено-паркове господарство);

-          Сурмач Олександр Семенович (Київзеленбуд)

    Багато випускників працюють на посадах провідних інженерів та спеціалістів облуправлінь і лісгоспів, лісничих, помічників лісничих, економістів, таксаторів лісовпорядкувальних експедицій, майстрів лісу і лісових розсадників

     Частина випускників досягли значних успіхів у громадській та трудовій діяльності. Серед них депутат Верховної Ради України Даниленко Володимир Андрійович, міські голови Соболєв Анатолій Миколайович (м.Лубни), Котюк Петро Максимович  (м.Старий  Крим), Коваленко Володимир Іванович (м.Нова Каховка), голова Диканської РДА Оніщенко Юрій Володимирович, заступник міського голови Лубен Купрій Юрій Петрович, керівник представництва в Україні японської фірми «Томен Корпорейшен», кандидат сільськогосподарських наук Шаблій Іван Васильович, директор по соціальному розвитку АП «Шахта ім. А.Ф. Засядько» Хребет Володимир Григорович, начальник відділу земельного кадастру Житомирської області Корнієнко Михайло Нестерович, головний агроном дендропарку «Софіївка» Краснокутський Степан Іванович, генеральний директор  ТОВ «Енерсіс Україна» Фесенко Віктор Миколайович, Заслужений журналіст України Ванцак Борис Сидорович, начальник авіабази охорони лісів РФ Собко Борис Савелійович,  капітан другого рангу, заступник начальника управління підводних човнів Північноморського флоту РФ Кліщук Петро Павлович, директор Воронезького навчально-дослідного інституту авіації Романенко Микола Степанович, прокурор Магадану Лисенко Михайло Петрович

   Не одне десятиліття присвятили підготовці фахівців лісової галузі колишні випускники технікуму Курдибаха Іван Олександрович, Лавринович Світлана Олександрівна, Кагамлик Юрій Іванович (заслужений вчитель УРСР), прийняли їхню естафету і успішно працюють: Омелюх Надія Михайлівна, - головний бухгалтер коледжу; викладачі – Донець Тетяна Михайлівна, Тимошенко Тамара Іванівна, Макаревич Володимир Миколайович, Пєтухов Григорій Федорович, Литвиненко Олександр Миколайович, Тихович Ганна Володимирівна, Замула Оксана Мирославівна, Чичул Ангеліна Станіславівна, Космина Оксана Олександрівна. Значна частина майстрів виробничого навчання та лаборантів – кращі наші випускники.

купить спортивное питание Киев аминокислоты и протеины . http://saengerhalle.com . Dermawand