Відділення лісового господарства

Друк
Перегляди: 1173

11Відділення лісового господарства розпочало роботу у важкий повоєнний час, коли більшість викладачів і студентів були вчорашніми фронтовиками. У спадок від колишнього коледжу лікарських рослин залишилися лише 4 одноповерхові споруди із глиняного саману, зведені студентами після заподіяної війною розрухи.

Фахівці лісового профілю запрошувалися з різних кінців країни, хоча мало хто з них мав досвід викладацької роботи - його набували в ході занять. Але долати всі труднощі допомагало велике бажання працювати і навчатися, опановувати нову професію, готуючись стати справжнім фахівцем галузі.

Силами народного будівництва за сприяння Міністерства лісового господарства УРСР створюється навчальна і матеріальна база. Протягом 1951 -1953 років побудовано 5 двоквартирних житлових будинків, гуртожиток, клуб, стадіон, закладається дендропарк. У 1959-1962 рр. будується ще 2 гуртожитки, котельня, їдальня, в грудні 1981 року - 4-поверховий навчальний корпус.

Лісогосподарське відділення проводить підготовку молодих спеціалістів - техніків лісового господарства. Це фахівці з вирощування, догляду, захисту та експлуатації лісів. Випускники відділення працюють у державних і міжгосподарських лісгоспах, лісокомбінатах, за­повідниках, лісових розсадниках, лісовпорядкувальних експедиціях тощо.

Майбутні фахівці лісового господарства глибоко вивчають біологію, анатомію і фізіологію рослин, ґрунтознавство, лісові культури і меліорацію, лісову таксацію і лісовпоряд­кування, геодезію, механізацію, мисливствознавство та багато інших предметів. Підсумком здобутих теоретичних знань та практичних навичок є складання державних іспитів. У 1991 році коледж перший серед навчальних закладів галузі перейшов на проведення випускних іспитів у формі комплексного державного екзамену за фахом.

Предлагаем эффективные Курсы английского языка Киев -ЛЦ Космополит