Геодезія

Друк
Перегляди: 1224

Для успішного вирішення багатьох лісогосподарських завдань поряд із знаннями лісових дисциплін спеціалістам лісового господарства потрібні геодезичні знання, які студенти здобувають в кабінеті геодезії та під час проходження практики на лісових масивах дендропарку.

Кабінет геодезії існує з часу надання закладові статусу лісового коледжу, тобто, з 1950 року. У різні роки його очолювали кращі спеціалісти лісового та топографо-геодезичного виробництва: Луценко Яків Петрович, Галушка Микола Федорович, Заслужений вчитель України Кагамлик Юрій Іванович, а з 1997 року - Рева Володимир Васильович (на фото).

1

За ці роки розширилась матеріальна база кабінету, змінилось його художнє оформлення. Необхідна кількість сучасних приладів та інструментів ( теодоліти, нівеліри, бусолі та інше) дають можливість не лише успішно опановувати теоретичні основи предмету, а й на практиці вміло застосовувати набуті знання. Випускники коледжу успішно працюють не тільки в лісовому господарстві, а й у системі Головного управління геодезії, картографії та кадастру України.