Про заклад

Друк
Перегляди: 3375

B коледжі навчаються понад 500 студентів денного відділення з чотирнадцяти областей України за трьома спеціальностями: "Лісове господарство”, “Оброблювання деревини”, “Бухгалтерський облік”. Понад 200 осіб здобувають кваліфікацію техніка лісового господарства за заочною формою навчання.

У коледжі створені належні умови для повноцінної підготовки фахівців лісогосподарського комплексу. В сучасному навчальному корпусі розміщені 30 лабораторій та кабінетів, 2 комп’ютерні класи. Коледж має власний спортивний комплекс, два гуртожитки.

Бібліотека закладу налічує понад 30000 примірників навчальної та художньої літератури.

Однією з найважливіших турбот педагогічного колективу коледжу, окрім навчального процесу, є організація змістовного дозвілля студентів, поліпшення умов їх проживання в гуртожитку та харчування в їдальні.

За час навчання студенти коледжу крім основної спеціальності можуть опанувати кілька допоміжних професій: водія категорій “А”, “В” і “С”, верстатника, рамника, оператора комп’ютерного набору, тракториста, вальника лісу тощо.

Кожен випускник коледжу має перспективу гарантованого працевлаштування на підприємствах галузі.
На базі коледжу функціонує відокремлений структурний підрозділ Національного аграрного університету, де випускники коледжу можуть продовжити здобуття вищої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями “бакалавр” і “спеціаліст”.

заменим быстро масло двс